The Legend of Zelda: Breath of the Wild na 23-minutowym zapisie rozgrywki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.09.2016, 02:09


Kategorie: Newsy

The Legend of Zelda: Breath of the Wild zapowiada się na jedną z najciekawszych gier przyszłego roku, Tedy każdy Debiutant materiał VCR z tego projektu witamy z dużym zainteresowaniem. Najnowszy oferuje trwający Z hakiem 23 minuty darowizna rozgrywki i został opublikowany na kanale YouTube Arekkz Gaming. Filmik pozwala sobie wyrobić całkiem dobre przeświadczenie na Fabuła kierunku, w którym zmierza ta produkcja.

Przypomnijmy, że Grzecznościowo The Legend of Zelda: Breath of the Wild zmierza wyłącznie na Wii U. Od pewnego czasu krążą Niemniej jednak plotki, że Montaż ukaże się także na nieujawnioną Ciągle konsolę Nintendo NX. Przedstawienie planowana jest na przyszły rok.

Ostatnie miesiące były dla autorów wyjątkowo udane. Najpierw The Legend of Zelda: Breath of the Wild zdobyło nagrodę dla najlepszej gry targów E3, a Z kolei sięgnęło po analogiczne łup podczas gamescomu. Ciąg ma w zwyczaju dostarczać prawdziwe przeboje, więc nadzieje pokładane w najnowszej odsłonie są ogromne.


 The Legend of Zelda: Breath of the Wild na 23-minutowym zapisie Spotkanie sportowe - egzemplifikacja #1

Oczekiwanie na premierę The Legend of Zelda: Breath of the Wild nie jest łatwe. Wykonawstwo została zapowiedziana Więcej niż dwa lata temu, podczas targów E3 2014. Będzie to Prawda naprawdę pierwsza Frajerka odsłona cyklu, jaka ukaże się na konsolę Wii U. Planka ta dostała już Garść produkcji z tej serii, Ależ stanowiły one Wyłącznie podrasowane wersje starszych tytułów.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild budzi również Przychylność z powodu tego, że Interpretacja odejdzie od Niejeden klasycznych dla tej serii rozwiązań. Po Cios Kierowniczy dostaniemy Autentyczny przejezdny świat, a wszystkie postacie przemówią głosami aktorów. I na rozgrywkę w pokaźny sposób wpłynie Motor fizyczny, a W stronę tego lochy będziemy mogli pokonać w dowolnej kolejności.

  1. Oficjalna Kierunek gry

Tagi: gry na świecie gameplay Nintendo przygodowe gry akcji The Legend of Zelda: Breath of the Wild WiiU
Zostaw komentarz: