Titan Quest: Anniversary Edition dostępne za darmo dla posiadaczy poprzednich wydań

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.09.2016, 11:09


Kategorie: Newsy

Firma THQ Nordic przygotowała Nadzwyczaj fajną niespodziankę dla wszystkich miłośników gry Titan Quest. W cyfrowej dystrybucji na komputerach osobistych pojawiło się jako że Titan Quest: Anniversary Edition, Przeto Debiutantka Postać uznanego hack-and-slasha. Możecie ją Dzisiaj nabyć na Steamie w cenie 4,99 euro (około 22 zł) Bądź GOG.com W czasie 15,29 zł. Większość z Was "wszystko wskazuje na to, że" Pod żadnym pozorem będzie musiała Natomiast tego robić, gdyż osoby posiadające w steamowej bibliotece podstawową wersję produkcji, Titan Quest: Immortal Throne Bądź Titan Quest Gold najnowsze Rodzaj otrzymały Po darmo.

W przesłanej wiadomości prasowej stwierdzono, że:

Zagłębiajac się w konkrety, Należy wspomnieć o:

Pełna Wykaz zmian i nowinek jest naprawdę długa, więc zainteresowane osoby odsyłam Na opublikowanego dokumentu. Skoro widać, deweloperzy przyłożyli się Ku roboty, Cóż docenili gracze, którzy w większości przypadków bałwochwalczo wypowiadają się o Titan Quest: Anniversary Edition. Krótko pisząc, Należałoby wrócić W kierunku tej produkcji, a jeżeli Ale skąd mieliście okazji w nią wcześniej zagrać, to pasuje w końcu to zrobić.


W Titan Quest: Anniversary Edition oprócz singleplayera, pojawił się także odrestaurowany multiplayer. - Titan Quest: Anniversary Edition dostępne W okresie nieproduktywnie dla posiadaczy poprzednich wydań - wiadomość - 2016-09-01
W Titan Quest: Anniversary Edition oprócz singleplayera, pojawił się także odrestaurowany multiplayer.


Tagi: gry na świecie edycje rozszerzone hack'n'slash reedycje rocznica THQ Nordic / Nordic Games Titan Quest PC
Zostaw komentarz: