Strona główna » Ważne linki w SEM

Ważne linki w SEM

Gdyby ktoś pierwszy raz spotkał się z tematyką SEO to tutaj podaje kilka ważnych linków do poszerzenia wiedzy. Są to serwisy “ABC” to znaczy takie podstawowe serwisy i grupy gdzie szukać informacji.

  • https://www.planeta-seo.pl/ – agregat wpisów blogowych firm i osób. Podstawą umieszczenia tam bloga jest tematyczność, a więc ogólnie przyjęty SEM. Warto zaznajomić się o czym pisze branża
  • https://support.google.com/webmasters/?hl=pl – wyszukiwarka Google przedstawia ABC zalecanych elementów, które należy stosować przy budowie serwisów.
  • https://www.facebook.com/groups/496083163758299/ – są różne grupy na Facebook`u, ale ta zebrała najwięcej użytkowników. Gdybyś chciał/a podyskutować lub zadać pytanie to największa społeczność.
  • https://www.forum.optymalizacja.com/ – od kiedy zacząłem przygodę w branży internetowej, to te forum już istniało. Bardzo je swego czasu lubiłem, ale obecnie ze względu na ograniczony czas (doba ma tylko 24 godziny) już tam nie zaglądam, wydaje mi się, że jest to druga co do wielkości społeczność po tej na Facebook`u (jakbym się mylił, dajcie komentarz).

Są oczywiście jeszcze inne serwisy, internet to bogate źródło informacji. Podałem stricte SEM serwisy i myślę, że nakierują was w dobrą stronę.

Ocen artykuł.... Please.... 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *